امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرویس خبری افشان:جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان ضمن تسلیت ایام محرم گفت: متاسفانه بحث اخلاق در جامعه امروز کمرنگ شده است و باید در نظر گرفت که هدف اصلی قیام اباعبدالله الحسین زنده نگاه داشتن امر به معروف و نهی بوده است.

مهندس علی اصغر نصرالهی افزود: امر به معروف دارای جوانب و شرایطی است که حتما باید رعایت شود وگرنه ممکن است حتی اثر آن معکوس باشد و فردی که این امر را انجام می دهد باید دارای اعتقاد قلبی به این مساله باشد تا بتواند در جان ها نفوذ کند بنابراین پیش زمینه امر به معروف و نهی از منکر خودسازیست.

وی گفت: نحوه حرف زدن در امر به معروف باید به شکلی باشد که ظرافت و روحیات فرد مخاطب در نظر گرفته شود و به صورت شخصی به فرد گفته شود نه در انظار عموم و بنابراین نه تنها از طریق یک روش منکر نمیتوان امر به معروف کرد بلکه ظرافت این کار هم باید رعایت شود.

نصرالهی اظهار داشت: همه ما مدیون خون شهدا و رشادت های آنان هستیم و باید قدردان شرایط و امنیت باشیم.

مدیرعامل شرکت همچنین از تلاش حسین ایزدی پور معاون هماهنگی و رئیس کمیته عفاف و حجاب که به افتخار بازنشتگی نائل می شوند تقدیر و تشکر نمود.

همچنین در این جلسه محسن عباسپور دبیر کمیته حقوق شهروندی گفت: سال گذشته جلسات مختلفی در حوزه حقوق شهروندی و بحث عفاف و حجاب برگزار شده و خوشبخانه مصوباتی که در این جلسه به تصویب رسید انجام شده و منجر به این شد که امسال در ارزیابی ها شرایط خوبی را داشتیم و در زمینه رشد در جشنواره شهید رجایی حائز رتبه شدیم.

همچنین خدیجه نوحی دبیر کمیته عفاف و حجاب به جلسه با استانداری و برگزاری جلسات دوستانه هم اندیشی با بانوان شرکت و نظرسنجی از بانوان و تحلیل نتایج به منظور بهره گیری در امور مربوط به عفاف و حجاب را از اقدامات انجام شده در این زمینه عفاف و حجاب دانست.

همچنین در این جلسه از تعدادی از همکاران که طبق نظرسنجی 1396 در زمینه تکریم ارباب رجوع بیشترین برخورد مناسب را با مراجعین  داشتند با اهدا لوح از طرف مدیرعامل تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه