امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلسه کارگروه انرژی و آب شورای پدافند غیر عامل استان با حضور مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری و نمایندگانی از شرکت های آب، برق، گاز و نفت استان کرمان  در سالن کنفرانس شرکت برق منطقه ای کرمان برگزار شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان ضمن تقدیر از اعضاء کارگروه اظهار داشت: با تلاش همه دستگاه ها سال گذشته، استان کرمان موفق به کسب مقام برتر در زمینه پدافند غیرعامل شد.

پیمان سلاجقه افزود: در میان کارگروه های پدافند غیرعامل کار آب و انرژی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بنابرین نیازمند توجه خاص  که بر این اساس از  شرکت ها خواسته شد برنامه سالیانه در این زمینه تهیه شود و مبنای عمل قرار گیرد.

وی گفت: در هفته پدافند غیرعامل برنامه هایی برای برگزاری مانورها از سوی شرکت ها ارائه شده  که پس از برگزاری مانور باید مبنای برنامه ریزی و تقسیم وظایف قرار گیرد.

سلاجقه افزود:  یکی از مسائلی که ما به  دنبال آن هستیم، تغییر نگاه و ایجاد حساسیت برای حفاظت از تاسیسات است و به منظور پیشبرد هرچه بهتر پدافند غیرعامل با بازدید از تاسیسات و الگوبرداری از مواردی که دارای شرایط مطلوب هستند می توان استانداردهای لازم را در زمینه پدافند غیرعامل بالا برد.

در این جلسه مدیر عامل شرکت برق منطقه ای کرمان خواستار  تخصیص منابع برای موارد حساس شد و گفت: مساله پدافند غیرعامل و بحران در ارتباط با یکدیگر هستند وبا توجه به پهناور بودن و بحران خیز  بودن  استان کرمان باید سخت افزار لازم وجود داشته باشد که در حال پیگیری این مساله هستیم و امیدواریم نهادهای ذی ربط همکاری لازم را بعمل آورند.

در این جلسه برنامه های هفته پدافند غیرعامل در این کارگروه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه