امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلسه شورای  اطلاع رسانی و فرهنگی صنعت آب و برق استان کرمان با حضور مدیران روابط  عمومی و مسئولین امور فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه مهندس نخعی معاون برنامه ریزی شرکت برق منطقه ای کرمان و دبیر شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان کرمان اظهار داشت: مساله فرهنگسازی یکی از مسائل مورد تاکید مدیران عامل صنعت آب و برق استان است و امیدواریم از نظرات کارشناسی که ارائه می شود در این حوزه بهره مند شویم.

وی گفت: در حال حاضر قیمت آب و برق واقعی نیست و بر این اساس، بعضی افراد ممکن است در استفاده از این منابع سهل انگاری کنند و بنابرین باید از طریق فرهنگسازی مصرف صحیح را به عنوان شیوه صحیح رفتار درونی کرد.

وی همچنین از برگزاری برنامه پارک انرژی به زبان ساده برای دانش آموزان  در نیروگاه 500 مگاواتی شوباد خبر داد و خواستار همکاری همه شرکت ها در امر فرهنگسازی شد.

محسن عباسپور دبیر شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان  در ادامه جلسه گفت: سال گذشته به دلیل کاهش بارندگی کشور با کمبود آب و برق مواجه شد و با توجه به این مساله که ایجاد زیرساختها نیاز به سرمایه گذاری کلان دارد و در بلند مدت قابل اجراست باید مساله فرهنگسازی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در صورتی که فرهنگسازی به نحو مطلوب انجام شود به نحو قابل ملاحظه ای از کمبود آب و برق کاسته خواهد شد.

عباسپور اظهار داشت: برگزاری استارآپ ها  و استفاده از قابلیت های فضای مجازی  به عنوان روش های جدید  باید در کنار سایر روش ها در این زمینه باید مورد توجه قرار بگیرد.

در این جلسه مباحث مربوط به اطلاع رسانی و فرهنگسازی و همچنین مسائل فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه