امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چهاردهمین دوره از مسابقات  والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو یادمان شهدای صنعت برق به مدت 5 روز از تاریخ 5 الی 9 بهمن ماه و با حضور 18 تیم از مجموعه وزارت نیرو به میزبانی صنعت آب و برق استان کرمان در محل سالن ورزشی شهدای برق کرمان برگزار شد، تیم والیبال صنعت آب و برق کرمان  با شکست تیم آبفای گیلان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم‌های آبفای گیلان و آبفای آذربایجان غربی به ترتیب به مقام‌های دوم تا سوم نائل آمدند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات  مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو اظهار کرد: از مهم‌ترین اهداف وزارت نیرو در زمینه سلامت کارکنان اشاعه و توسعه ورزش همگانی است. سلامت کارکنان موجب می‌شود تا در عرصه خدمت رسانی موفقیت بهتر و چشمگیرتری حاصل شود.

وی با بیان اینکه مدیران در برابر سلامت یکایک همکاران مسئول هستند، بیان کرد: ارائه خدمت به مردم و و انجام وظایف منوط به داشتن سلامت جسمی و روحی است و توسعه ورزش بر اساس نظام نامه ابلاغی وزارت نیرو در حوزه ستادی و شرکت‌های زیرمجموعه صورت می‌گیرد.

مالک حسین   زاده اظهار داشت : بالاترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی است و مهم ترین   سرمایه هر فرد سلامتی اوست و سلامت کارکنان موجب می شود تا در عرصه خدمت رسانی   موفقیت بهتری حاصل شود و تاکید وزیر نیرو همواره بر جدی تلقی کردن  بحث ورزش است که برای آن ردیف بودجه در نظر گرفته شده است و در بحث صرفه جویی نباید از بحث بودجه ورزشی صورت گیرد.  

در پایان این مسابقات با اهداء مدال از تیم های حائز مدال  قدردانی شد.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه