امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار و جلسه سال جاری مسئولان هیأت ورزشی آب و برق استان در محل اتاق کنفرانس برق منطقه ای با حضور مدیرعامل  شرکت برق منطقه ای کرمان و رئیس شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت برگزار شد .

در این دیدار مهندس نصرالهی ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: سال گذشته علی رغم مشکلات و محدودیت ها در زمینه بودجه و مسائل مالی خوشبختانه صنعت آب و برق استان در زمینه ورزشی و اجرای برنامه های ورزشی خوب درخشید و مصداق آن در میزبانی مسابقات والیبال وزارت نیرو مشاهده شد .

وی گفت: تلاش ما در سالجاری بر اینست که  تا حد امکان از امور ورزشی به خصوص ورزش های همگانی حمایت کنیم زیرا علاوه بر اهمیت سلامت در آحاد جامعه، در راستای اهداف صنعت نیز  وجود نیروی انسانی سالم موجب افزایش بهره وری می شود و این مساله خصوصا در  صنعت آب و برق به عنوان  یک صنعت  زیربنایی حائز اهمیت است.  نصرالهی افزود: اتخاذ تدابیر مناسب و روش های اصولی در اجرای برنامه های ورزشی  لازم است زیرا اجرای کارهای غیر کارشناسی و غیر اصولی نه تنها هزینه ها را افزایش می دهد بلکه فایده و بهره وری هم نخواهد داشت.

وی گفت: در شرایطی که دغدغه اکثر مسئولین بحث بودجه و اعتبارات می باشد در امور ورزشی نیز باید تدبیر کنیم و راه هایی را بکار گیریم تا بتوانیم با تأمین و صرف هزینه های معقول ورزش شرکت ها را رونق بدهیم.  وی بر حضور و مشارکت صنعت آب و برق در اجرای ورزش های همگانی تأکید نمود و از مسئولان هیأت ورزشی خواست تا برای حضور در مسابقات برون استانی نیز به صورت مشترک اقدام نمایند .

دبیر هیأت ورزش صنعت آب و برق استان کرمان  نیز گزارشی از عملکرد هیأت در سال گذشته و برنامه های سال جاری ارائه نمود و گفت: با توجه به تایید ریاست ورزش صنعت اب و برق استان در جهت برنامه ریزی  برای ورزش همگانی و دسته جمعی  و افزایش نشاط همکاران و  با توجه به تاکید به اعزام  منسجم تیم های صنعت آب و برق استان به  مسابقات مقرر گردید  برنامه ریزی کامل صورت پذیرد.

داریوش عوض پور افزود: در زمینه برگزاری مسابقات در هفته دولت  دفاع مقدس و دهه فجر و جلسات برگزار شده و 45 مصوبه تصویب و مقرر گردید در جهت صرفه جویی هزینه ها تیم ها و ورزشکاران به صورت متمرکز نسبت به هماهنگی با مسئولین ورزشی اقدام  و در سال 98 حتی المقدور از تاسیسات موسسه فرهنگی و ورزشی استفاده نمایند تا هزینه ها به صورت متعادل پرداخت گردند و بیشترین بهره وری را داشته باشند.   و در ادامه مسئولین هیأت ها نیز پیشنهادات و نظرات خود را مطرح نمودند .

 

 

 

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه