امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نشست سراسري مديريت مصرف با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو، مهندس حائري معاون وزير نيرو در امور برق وانرژي، مهندس متولي زاده مديرعامل توانير و جمعي از معاونان ومديران ارشد اين شركت و برقراري ارتباط همزمان با مديران عامل شركتهاي توزيع و برق منطقه اي کرمان از طريق ويديوكنفرانس برگزار شد.

در این نشست وزیر نیرو  ضمن  قدردانی از برنامه ریزی و تلاش در زمینه مدیریت مصرف اظهار داشت: مدیریت مصرف کاری بسیار ضروری و سنگین در راستای برنامه های کلان است  و  در زمینه مدیریت تولید و مصرف باید  اقدامات زیادی را  به صورت مستمر صورت گیرد  و بخشی از آن ها را پایدار و برگشت ناپذیر کنیم.

رضا اردکانیان افزود:  اصلی ترین تضمین برای برگشت ناپذیری این برنامه ها و همچنین کمک به تعمیق و اثربخشی بیشتر افزایش آگاهی های عمومی است  که مستلزم یک تحول و تغییر مدل ذهنی است که ابتدا باید در خود ما مدیران ایجاد شود.

وی گفت:فقر اطلاعات عاملی برای وارونه نشان دادن واقعیات است و افزایش آگاهی های عمومی اگر بخواهد عملیاتی شود باید انقلابی در مدیریت ایجاد شود.

وی همچنین اظهار داشت: اگر در رسانه ای مطلبی برخلاف واقعیات موجود گفته می شود به دلیل نبود اطلاعات صحیح در جامعه است اگر جامعه از مسائل به صورت  شفاف باخبر باشد زمینه ای برای طرح و دگرگون جلوه دادن حقایق وجود ندارد.

اردکانیان در ادامه سخنان خود گفت: باید به سمت مدعی تراشی برویم اما مدعی منصف، مردم می توانند مدعیان منصف ما باشند و برای اینکه مدعی ما باشند باید اطلاع داشته باشند.

وی گفت: مردم حق دارند بدانند ثروت کشور چگونه مصرف می شود  و بدانند تاثیر مصرف منحصر به قبض نیست هزینه آن بر دوش زندگی همه مردم است زیرا آب و برق ثروت ملی ما است و مردم باید بدانند هزینه عدم درست مصرف کردن آن در تورمی است که متحمل می شویم.

وزیر نیرو اظهار داشت:  رئیس جمهور  در سفر اخیر به خراسان از همکاران وزارت نیرو،  که برای حفظ کمیت و کیفیت خدماتی که عرضه میکنیم تلاش می کنند قدردانی کردند

وزیر نیرو با اشاره به برنامه مشترک شرکت توانیر و ساتکاب برای نصب پنج میلیون کنتور هوشمند تا پایان سال 98 در کشورگفت: از این کار و فعالیت مشترکی که با ساتکاب قرار است انجام شود همه ما استقبال می کنیم .

در این نشست مهندس نصرالهی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان گزارشی از اقدامات و برنامه های انجام شده برای کنترل پیک بار تابسنان 98 ارائه نمود.

 

 

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه