امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دکتر مصطفی رجبی مشهدی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر با همراهی مهندس ساعد راعی مدیر دفتر برنامه ریزی و توسعه شبکه انتقال، دکتر نصرت اله عباسزاده مدیر دفتر بودجه و توسعه سرمایه گذاری این شرکت و مهندس علی اصغر نصرالهی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان از روند اجرایی خط 400 کیلوولت جیرفت- ارگ بم بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر ضمن قدردانی از دست اندرکاران پروژه اظهار داشت: مسیر خط فوق از سخت ترین مسیرهای خطوط انتقال چند سال اخیر در کشور می باشد که با همت همکاران برق منطقه ای کرمان و مشاوره پروژه (شرکت توسعه صنعت برق) مسیر بسیار خوبی انتخاب و در حال اجراست.

دکتر مصطفی رجبی مشهدی افزود: شرکت توانیر حمایت های خود را برای اتمام به موقع این پروژه انجام خواهد داد و امیدواریم تا پایان پیک سال 99 عملیات اجرایی آن به اتمام برسد.

وی تاکید کرد: با توجه به صعب العبور بودن مسیر خط و پیچیدگی پروژه باید در انتخاب پیمانکاران واجد شرایط در پروژه نهایت دقت به عمل آید تا پروژه در موعد مقرر به پایان برسد.

معاون برنامه ریزی شرکت توانیر و همراهان همچنین از پست 400 کیلوولت ارگ جدید بم نیز بازدید نمودند و بر اتمام توسعه بی 400 کیلوولت خط بم زاهدان تا پایان سال تاکید نمودند.

لازم به ذکر است خط 400 کیلوولت تکمداره جیرفت ارگ بم به طول 89 کیلومتر از پست 400 کیلوولت جیرفت آغاز و پس از عبور از ارتفاعات صعب العبور جبالبارز به پست 400 کیلوولت ارگ جدید بم منتهی می گردد. در حال حاضر عملیات نصب برج های خط توسط شرکت گام اراک در حال انجام است و نصب 50 درصد از برج ها به اتمام رسیده است. شروع عملیات اجرایی این خط از نیمه دوم سال 93 بوده است و پیش بینی می گردد تا پیک سال 99 به اتمام برسد.

 

 

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه