امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

 

 

 

 

 

جلسه ای با  حضور نماینده سازمان مدیریت استان کرمان در شرکت برق منطقه ای کرمان  برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان اظهار داشت: ماهیت و رسالت هر سازمان مشخص است و هدف شرکت برق منطقه ای کرمان روشن نگه داشتن چراغ مردم است که به لطف خداوند و تلاش همکاران با وجود  گرمای پایدار تابستان  به خوبی محقق شد.

 علی اصغر نصرالهی افزود: با مقایسه شرایط کنونی برق کرمان  با چند سال گذشته می توان متوجه تغییرات مشهود در زمینه تامین برق پایدار شد  و امسال شرکت برق منطقه ای کرمان بهترین عملکرد را داشته است و هیچگونه خاموشی از طرف ما اعمال نشده است.

وی افزود: وظیفه همه ماست که به رفاه اجتماعی مردم بیاندیشیم  و میزان پیشرفت سازمانها  از میزان پیشرفتی  و ارتقائی که جایگاه استان خواهد داشت قابل تشخیص است.

در این جلسه کارشناس مدیریت استراتژیک شرکت خلاصه ای از وضعیت شرکت در شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی و برنامه هایی جهت برطرف کردن نواقص در شاخص های عمومی ارائه داد و نماینده سازمان مدیریت استان کرمان نکاتی را در خصوص  شاخص های ارزیابی جشنواره شهید رجایی و ...  بیان نمود و شرکت برق را دارای سطح خوبی دانست.

همچنین  از طرف سازمان مدیریت استان  طی لوحی از محسن عباسپور،  بهزاد ارجمند، آزاده اقا ملایی و پژمان پناهی به جهت همکاری در جشنواره شهید رجایی تقدیر به عمل آمد.

 

 

دیدگاه‌ها

نوشتن دیدگاه